gulet kiralama fiyatları Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

Kiralama genel anlamda haftalık hesaplanır. Yedi ruz şu demek oluyor ki 1 hafta genelde asgari charter suresi olarak akseptans edilir, rezervasyonlar Cumartesiden cumartesiye yedi devir olarak hesaplanır. Yatın haftalık ederı yediye taksimnerek tarih bedelı bulunur ve 7 günden şu denli olan kiralama nutuk konusu ise kira suresi gün adetsı ile çarpılarak hesaplanır.

Yatı kiralayanın özel istekleri , tercihleri, yiyeceklere alerjisi olup olmadığı, özel gereksinimlerı ve vacip tüm detaylar sıralanır ve dolaşma öncesi belirlenecek olan kızılışveriş listesini misafirlerimiz namına Important Group Travel organize edebilir yada size sunacak olacağımız standart ve gösteriş menüler doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz. Misafirler dilerlerse kendi kumanya verişlerini de şahsen kendileri yapabilir.

Fiyatlara dahil olan hizmetler; jurnal 4 saate denli tekne mahrukatı, personel, Türk Liman ücretleri, Havaalanı transferleri

Fiyatlara dahil olan hizmetler; günlük 4 saate derece tekne yakıtı, personel, Türk Liman ücretleri, Havaalanı transferleri

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Misafirlerimiz dilerlerse tur süresince muktezi olacak miktarda taam ve bâtınecek kumanyalarını aşçılarımız yardımıyla verilecek listeyle kendileri tuzakışmutaş yapabilir, Tur öncesi belirlenecek olan kırmızıışmutaş listesini misafirlerimiz namına Important Group Travel organize edebilir yada size sunacak olacağımız ölçün ve şatafatlı menüler doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz. 

Özel Yat Kiralamalarında; tekneye mevrut misafirlerin sayısı ayırtma sayısını veya teknenin kapasitesini aştığı takdirde, Dinlenme Borsası Turizm turu bozma ika hakkına sahiptir.

Tabii rıhtımlarıyla da yatlar bâtınin bayağı misafirperverdir ve sayısız yerleşim bölgesine de mekân sahipliği yapar. Türkiye ve Yunanistan’da seyir düzenlemek yürekin gökyüzü koşullarının en elverişli başüstüneğu periyod; nisan kocaoğlanndan başlar ve son teşrin kocaoğlannın sonuna kadar devam değer.

Bodrumun Torba mevkiinde geniş bir özel bostan içinde belde vadi özel havuzlu yavuz bir tatil villasıdır. Kısmi taş bir mimariye ve leziz mobilyalara malik daha fazla olan villamız en çok tatilde dinlenmek isteyen misafirlerimize uygundur. Denize ol...

Ödeme Koşulları Mecmu kiralama ücretinin% 40 'ı depozit olarak Sözleşmenin imzalandığı tarihte banka havalesi evet da Para Kartvizitı aracılığıyla ödenebilir.

  Tüm tekneler sigorta şeşndadır ve üçüncü şbedduaısları da kapsamaktadır. Sigorta buraya tikla seyir esnasında oluşabilecek teknedeki yaralanmalara istinaden tıbbi giderleri yahut kaymakamlık esnasında oluşabilecek zararları zıtlamaktadır.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda GPS, çocuk koltuğu, devam güruhcü yahut sigorta teminatı gereksinimlerinizi katlayarak kiralamanıza yardımcı oluyoruz. Sixt, size ilahî bir pusatla Avrupa'yı keşfetme olanakı veriyor. Sixt'in Avrupa'daki en çok yeğleme edilen kiralama ofislerinden birtakımlarına hane atın.

Teknede yaz tatili kabilinden bir olasılık dahi insanın harika bir dinlence düşsel kurmasına akılalmaz derecede nitelik katarken, bütün bu hizmetler ve donanımlarla harika bir tatile yararlı erişmek, bizce göz kamaştırıcı daha fazla bir puntın kaçırılması demektir. Tıpkı 5 yıldızlı bir otel kadar donatılmış teknelerimizde klima, genel ağ kabil birbir hayli görev de sizi bekliyor. Ayrıca geceleyin seyirlerinize de yönleme cihazları GPS radar yardımıyla emniyetli bir şekilde devam edebileceksiniz. Tekne Kiralama sistemimizde 3. şahıslara sigortalama ve mali mesuliyet gibi bir tafsilatyla da mücadelemanıza gerek yoktur.

Eğer tur, konuk isteğiyle kontrat içinde tamlanan bitiş limanı dışında farklı bir limanda biterse bitiş limanına dhuzurüş masrafları hatta misafir aracılığıyla ödenir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “gulet kiralama fiyatları Herkes İçin Eğlenceli Olabilir”

Leave a Reply

Gravatar